Raporlanmak İsteyen TV Kanalları TİAK A.Ş Bünyesine Katılabilir

1 Flares Filament.io 1 Flares ×

Televizyon İzleme Ölçümünde yer almak isteyen kanallar TİAK A.Ş. bünyesinde raporlama sistemine katılabilirler.

“Televizyon İzleme Ölçümü Raporlaması” 1 Mayıs 2012 tarihinde başlıyor. Raporlamada yer almak isteyen ilgili televizyon kanalları istedikleri zaman sisteme dahil olmak için TİAK A.Ş. bünyesine katılabilirler.

Anonim Şirket olarak yapılanmasının ardından, yeni dönem için TNS A.Ş. ile Televizyon İzleyici Ölçümü Hizmet Sözleşmesi’ni imzalamış bulunan TİAK A.Ş. Ölçüm Verilerine en kısa sürede ulaşabilmek amacıyla yürüttüğü yoğun çalışmalarının sonucunu 1 Mayıs 2012’de almaya başlayacak.

Reklam Verenler Derneği,Reklamcılar Derneği ve Televizyon Kanallarının ortaklığı ile kurulmuş bulunan ve bağımsız, tarafsız ve kurumsal bir organizasyon olan TİAK A.Ş., bütün sektörler için geçerli ölçüt olacak güvenilir bir izlenme verisinin sağlanmasına, ülkemizde televizyon izleme araştırmalarının yaygınlaşmasına ve gelişimine öncü olma misyonuyla çalışıyor. Bu misyonu paylaşarak ölçüm sistemine dahil olmak isteyen tüm televizyon kanalları raporlama sisteminde yer alabilecek.

Bu konuda daha detaylı bilgiye www.tiak.com.tr adresinden ulaşılabilir veya tiak@tiak.com.tr üzerinden iletişim kurulabilir.

Speak Your Mind

*

1 Flares Twitter 1 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 1 Flares ×